Корзина
18 отзывов
+380 (93) 152-66-72
Вуздечка для коня + поводи + мартингал , фото 1
впередназад
Вуздечка для коня + поводи + мартингал , фото 2Вуздечка для коня + поводи + мартингал , фото 3Вуздечка для коня + поводи + мартингал , фото 4Вуздечка для коня + поводи + мартингал , фото 5Вуздечка для коня + поводи + мартингал , фото 6

Вуздечка для коня + поводи + мартингал

  • Под заказ, 7 дней
  • Код: 7879465423

5 148 грн.

Вуздечка для коня + поводи + мартингал
Вуздечка для коня + поводи + мартингал Под заказ, 7 дней
5 148 грн.
Купить
+380 (93) 152-66-72
Купить
+380 (93) 152-66-72

Вуздечка для коня + поводи + мартингал.

Вузда або вуздечка-недоуздок є частиною кінної амуніції, яка необхідна для управління конем. Оголовье одягається коню на голову, а в рот вставляється сталеве уділо. Управління тваринам здійснюється способом больового впливу, яке створює людина, смикаючи шкіряний привід або віжки. Найкращим матеріалом для виготовлення вуздечки є шкіра - вона довговічніша в порівнянні з іншими матеріалами, візуально красивіше, а так же краще прилягає до тіла коня і менше натирає голову.

Вуздечка виготовлена в шорно-седлових підприємствах у Франції, виготовлена з високоякісної коров'ячої шкіри, дуже м'яка і приємна на дотик.

Дуже красива вуздечка з кращої шкіри прошита контрастною чорною ниткою. 
Красиві декоративні прикраси. Зручна застібка.
З регульованим нащечним ременем з двох сторін.
Фурнітура сріблястого кольору з нержавіючої сталі.

Мартингал пристосування, яке не дає коням, дуже високо задирають голову, піднімати її вище певного рівня. Якщо кінь задирає голову, нею важко керувати, а відкинувши голову назад, вона може вдарити потилицею вершника. Коні зі звичкою задирати голову дуже важкі в управлінні. Мартингал дисциплінує коня і не вимагає від вершника особливої ​​напруги.
Мартингал не робить сильного впливу на коня, але при натягу приводу оголовья тварина змушена опускати голову. При різкому впливі поводами недосвідченого вершника мартингал сприяє пом'якшенню дії на рот коня.

 

 

Характеристики
Пользовательские характеристики
Страна производительФранція
МатериалНатуральна шкіра
СостояниеНове
Информация для заказа
  • Цена: 5 148 грн.